The Better Grammar Course


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Mimo lat nauki języka angielskiego często skupionej na gramatyce wiele osób wciąż ma z nią problem. Dlatego właśnie z myślą o efektach powstał Grammar Course.


  • Data: 11.08.2018 12:00 - 11.08.2018 14:00
  • Miejsce: Odkryta 4, Warsaw, Poland (Mapa)

Cena: 75

Opis

Szczegóły

Ile spotkań obejmuje The Better Grammar Course?

The Better Grammar Course obejmuje 3 spotkania o następującej tematyce:

#1 Przedimki

#2 Czasy

#3 Okresy warunkowe


Jak wygląda The Better Grammar Course?

Zacznijmy od tego, jak nie wygląda. Nie będzie podręcznika, nie będzie suchych reguł, które trudno zastosować w praktyce, ani wzorów rodem z nauk ścisłych.

Będzie intensywnie i efektywnie. Od podstaw, ale i dla tych, którzy podstawy mają już dawno za sobą. Z wykorzystaniem zaawansowanej metodyki, ale i zdrowego rozsądku. Przecież wszyscy widzimy, że coś w edukacji językowej poszło nie tak.


Czy The Better Grammar Course jest dla mnie?

The Better Grammar Course jest dla wszystkich, którzy czują, że już dawno powinni TO wiedzieć, a wciąż mają mętlik w głowie.


Czy można zapisać się jedno spotkanie?

Tak.


Ile trwa jedno spotkanie?

W zależności od potrzeb, ale nie krócej niż 2 godziny.


Które spotkanie jest dla mnie?

Sprawdź!

#1 Przedimki

Nauczysz się, jak stosować i the.

A oprócz tego przestaniesz mylić much z many oraz few z a few oraz wiele innych. Na pewno już to wiesz! My Cię nauczymy, jak to stosować.


#2 Czasy

Nauczysz się, jak się efektywnie uczyć czasów.

A oprócz tego przestaniesz się zastanawiać nad tym, który z 10 najczęściej stosowanych czasów wybrać. Przestaniesz nazywać czasy i cytować regułki. Nie, to nie magia i wcale nie jest to specjalnie trudne do zrobienia.


#3 Okresy warunkowe

Oduczysz się liczyć!

Jeśli okresy warunkowe to dla Ciebie liczby od zera do trzech z dodatkowym słowem "mieszane", które mrozi krew w żyłach, to musisz koniecznie pojawić się na tym spotkaniu. Okresy to jedna z najbardziej logicznych części angielskiego, z którą każdy na pewno sobie poradzi.


Jaka jest cena za jedno spotkanie?

75 zł