Jestem Damian

i sprawiam, że dzięki dyscyplinie i rozmowie

po angielsku mówią ci, którzy nigdy by nie uwierzyli, że im się to uda

robisz postępy 7 dni w tygodniu, dzięki nieszkolnym zadaniom

nie wychodzisz z domu, bo nasze cotygodniowe 55-min. spotkania są na Skypie

wreszcie rozwijasz mówienie, bo rozmawiamy tylko po angielsku (dasz radę bez względu na poziom)

Utrzymujesz motywację dzięki rankingowi i statystykom

Tylko

w listopadzie

Zapisz się na Darmowe Pogaduchy. 30 minut świetnej rozmowy po angielsku. Za darmo. Bez zobowiązań. Tylko w listopadzie!

Magda

​"Co powiedziałabym osobie, która zastanawia się czy zapisać się na kurs? Nie trać czasu, podziękujesz sobie (i Damianowi) za rok.."

Najlepsza wersja Ciebie,

po angielsku

Masz już wszystkie rodzaje kursów angielskiego za sobą i zawsze tę samą obietnicę, że będziesz mówić płynnie po angielsku?

Nic nie działa i zaczynasz dochodzić do wniosku, że może nie masz talentu do języków. Bzdura! Spójrzmy prawdzie w oczy! Dotąd nikogo tak naprawdę nie obchodziło, czy się uczysz, czy nie. Kurs toczył się dalej. Ze mną to nie przejdzie. Nie będzie łatwo. Ale pierwszy raz będzie naprawdę warto!

P.S. Tak, wyrzucam uczniów z kursu, jeśli się nie uczą. Ale mało kto ma odwagę się obijać.

Pasek 3 (1).png

Koniec z wróżeniem

z fusów!

Czas na prawdziwy plan. Dzięki cotygodniowemu rankingowi utrzymasz motywację.  A statystyki pozwolą Ci obserwować, jak Twoje marzenia stają się rzeczywistością.

Bye bye szkolne metody

Nie będziesz mówić po polsku. Dasz radę, nawet jeśli jeszcze nie umiesz się przedstawić!

Nie będziesz się męczyć z  podręcznikiem. Wybierzesz dla siebie jeden z wielu treningów, które trwają od miesiąca do trzech. Mało? W pełni dostosujemy ten trening do Ciebie! 

Nie będziesz się nudzić przy kserówkach i wypełnianiu luk. Przecież od tego nie da się niczego nauczyć.

abdul-a-0si69BeGjoI-unsplash_edited.jpg

Więcej pewności siebie

Ten trening językowy da Ci więcej pewności siebie, dzięki temu, że przez większość spotkania skupisz się na mówieniu. Żadnych notatek, żadnego rozpraszania się. Jak to możliwe?

Twój trener zrobi notatki za Ciebie. Całą tę wiedzę znajdziesz później w strefie ucznia, a słownictwo ze spotkania zostanie na zawsze z Tobą w aplikacji na Twoim telefonie.

O mnie

Faces 1.png

Moja przygoda z językami zaczęła się, kiedy po 5 miesiącach nauki hiszpańskiego byłem w stanie z łatwością pisać wypracowania, a jednocześnie nie mogłem z siebie wydusić ani słowa! Wierzyłem wtedy, że kluczem do opanowania języka jest rozmowa.

Aż pewnego dnia trafiłem na konwersacje z niemieckiego z osobą, którą ani trochę nie obchodziło, co robię przez resztę tygodnia. Zrozumiałem wtedy, że do trenera językowego nie chodzimy jedynie po metody, lecz również po dyscyplinę. A tę trudno znaleźć, ucząc się na własną rękę.

Potrzeba Ci trenera, który sprawi, że staniesz się tak świetną wersją siebie po angielsku, jak jesteś po polsku. A to osiągniesz tylko i wyłącznie łącząc konwersacje i dyscyplinę. Jedno i drugie dostaniesz u mnie.


Damian Zawadzki

Masz wątpliwości?

Nic nie szkodzi. Nie musisz zapisywać się na trening dzisiaj, po prostu dołącz do naszego (mejlowego) sekretnego klubu językowego, żeby otrzymywać porady, które ułatwią Ci uczenie się angielskiego na własną rękę.

Jesteś już w Secret Language Club!

 

Ile to kosztuje?

Widzimy się co tydzień na 55 intensywnych minut na Skypie. Do tego otrzymujesz nieszkolne zadania na kolejne 7 dni (sprawdzane przed spotkaniem) oraz żelazną dyscyplinę. Koszt 650 zł miesięcznie, a to wszystko bez umowy. 

P.S. Nie będzie krępujących rozmów, nie będzie tłumaczenia. Jeśli nie spodoba Ci się nasze pierwsze spotkanie, po prostu powiesz „to nie dla mnie” i nie zapłacisz ani grosza.