Opinie

“Jeśli szukasz nauczyciela, który jest w stanie sprawić, że Twój angielski będzie powodem do dumy, to uważam, że nie trafisz lepiej. Damian jest w stanie zaoferować bardzo wiele od siebie, a efekty mogą być widoczne szybciej niż myślisz. Pytanie do Ciebie, czy jesteś gotowy na drastyczną zmianę?”

Adam

“Swoją przygodę na nowo z językiem angielskim zaczęłam ponad rok temu. Moim głównym celem było odświeżenie znajomością języka angielskiego i przełamanie bariery mówienia. Szukałam lektora wymagającego i prowadzącego lekcje w niestandardowy sposób. Nie chciałam po raz kolejny przerabiać nudnego materiału z książek. I się udało! :)”

Marta

"Coś co zrobiło na mnie DUŻE wrażenie, to indywidualne podejście do mojego poziomu i mojej osoby. Wszystko przygotowane i zrobione specjalnie pode mnie. Czułem się BARDZO zaopiekowany. "

Sergiusz

​"Co powiedziałabym osobie, która zastanawia się czy zapisać się na kurs?
Nie trać czasu, podziękujesz sobie (i Damianowi) za rok.."

Magda

“Po pierwszych zajęciach byłam bardzo zdziwiona, ale to pozytywnie. Na szczególną uwagę zasługują projekty, każdy inny, kształtujący inne umiejętności. Zajęcia nie są nudne, godzina zajęć mija tak szybko, a chciałoby się jeszcze siedzieć i konwersować.”

Anna