Treningi

 
Specialist in Voice Acting

Na naukę wymowy nigdy nie wystarcza czasu, a niepoprawiane błędy się akumulują, koniec końców dając o sobie znać. I to w najgorszych momentach. Ten trening pozwoli Ci zarówno wyzbyć się najczęściej popełnianych błędów w wymowie, jak i poprawić płynność. A to przełoży się na Twoją pewność siebie podczas prezentacji ustnych czy rozmów z klientami. Będzie również świetnym wstępem, jeżeli planujesz w niedalekiej przyszłości zacząć pracować nad swoim akcentem. Do dzieła! Wszystko w Twoich rękach!

Poziom

Obszar rozwoju

podstawowy

wymowa i płynność

Specialist in Social Psychology

Ten trening pozwoli Ci zagłębić się w fascynujący temat relacji międzyludzkich. Każde spotkanie to porcja zaawansowanego słownictwa, wciągających artykułów i profesjonalnych prezentacji. A to wszystko po to, żeby wyrazić na piśmie swoją opinię na trudne tematy. Będzie intensywnie, ale i skutecznie. Obawiasz się, czy podołasz? Podołasz! A do tego na koniec będzie rozpierać Cię duma, dzięki efektom, jakie osiągniesz!

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

prezentajce ustne i słownictwo

[best] Specialist in Learning Methods

To nie Twoje pierwsze podejście, żeby wreszcie nauczyć się mówić płynnie i poprawnie po angielsku. Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele, ale z pewnością metody, które dotychczas Ci towarzyszyły, są jednym z nich. Ten trening zadba nie tylko o Twój poziom angielskiego, lecz przede wszystkim pokaże Ci, jak podejść do rozwoju językowego, żeby odnieść sukces. Każdy kolejny artykuł, który przerobimy, przybliży Cię do świadomego zarządzania własną nauką. Wybierz ten trening, a już nigdy nie zgodzisz się na metody, które nie działają!

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

prezentajce ustne i słownictwo

Specialist in Grammar Rules

Ten trening jest dla Ciebie, jeśli mimo znajomości skomplikowanych struktur gramatycznych nadal popełniasz błędy w tych najłatwiejszych wyrażeniach. Skupimy się na tych prostych, lecz podstępnych frazach, na które wcześniej spojrzałbyś z przymrużeniem oka. Po dziesięciu spotkaniach i mnóstwie przetłumaczonych zdań, podstawy gramatyki będziesz mieć wreszcie za sobą. Lecz tym razem naprawdę!

Poziom

Obszar rozwoju

podstawowy

gramatyka

Specialist in Phrasal Verbs

Ten trening to dwa w jednym! Dzięki niemu poprawisz swoją znajomość gramatyki w praktyce (bez suchej teorii) oraz poznasz te czasowniki, które, choć wśród uczących się mają złą sławę, tak naprawdę sprawią, że Twój angielski będzie bardziej naturalny. To będzie Twoje ostatnie podejście do Phrasal Verbs, kolejnego nie będziesz już potrzebować!

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

słownictwo i gramatyka

Specialist in Creative Writing

Możliwe, że od czasu do czasu dochodzisz do wniosku, że zasady gramatyki są Ci dobrze znane tylko po to, żeby chwilę później odkryć, że nie umiesz zastosować ich w praktyce. Jeżeli to uczucie nie jest Ci obce, ten trening będzie strzałem w dziesiątkę. Czeka Cię w nim seria wyjątkowych spotkań podczas, których omówimy dziesięć rozdziałów Twojej własnej książki w języku angielskim! Nie planujesz wiązać swojego życia z pisaniem? To nie problem. Ten trening, pod przykrywką tworzenia opowiadania, nauczy Cię korzystać ze słownictwa i zasad gramatycznych, które poznałeś wcześniej. A przecież nie ma nic piękniejszego, niż wykorzystać to, co się umie, w praktyce. Prawda?

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

pisanie i czytanie

Specialist in Literature

Jeżeli mówienie po angielsku to dla Ciebie nowość, to ten trening będzie odpowiednim wyborem! Na trzy miesiące powstrzymamy się od czegokolwiek, co choć na chwilę oderwałoby nas od wciągającej rozmowy. A między spotkaniami odkryjesz całe mnóstwo ciekawych historii. Wybierz ten trening, żeby pożegnać się z barierą w mówieniu!

Poziom

Obszar rozwoju

podstawowy

prezentacje ustne i czytanie

Specialist in Dietetics

Dziesięć intensywnych spotkań zarówno dla miłośników zdrowego odżywiania, jak i dla tych, którzy dotychczas z tematem nie mieli nic wspólnego. Dzięki temu treningowi poznasz masę nowego słownictwa, które utrwalisz podczas prezentacji ustnych. Brzmi strasznie? Tak właśnie będzie! Ale tylko na pierwszym spotkaniu. Inni chwalą ten trening przede wszystkim za jego praktyczne zastosowanie. Nie czekaj, zapisz się!

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

prezentajce ustne i słownictwo

[w przygotowaniu] Specialist in Proofreading

Ucząc się gramatyki, musisz poznać wiele zasad i jeszcze więcej wyjątków. Niestety wypełniając tradycyjne ćwiczenia, nie masz szans, żeby nauczyć się tych niuansów językowych, których będziesz na co dzień potrzebować, by mówić poprawnie. Ten trening nauczy Cię wyłapywać i korygować najczęściej popełniane błędy, dzięki czemu Twój angielski będzie brzmiał bardziej profesjonalnie.

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

poprawianie błędów

[w przygotowaniu] Specialist in Personality Psychology

Ten trening jest dla Ciebie, nawet jeśli nie interesujesz się na co dzień psychologią, bo przecież wszyscy mamy do czynienia z innymi ludźmi. Jeśli szukasz treści na zaawansowanym poziomie językowym, a jednocześnie przydatnych w codziennym życiu, to będzie to odpowiedni wybór. A co najważniejsze, spotkania będą opierały się na konwersacjach. Zapisz się i ćwicz to, co dla Ciebie najważniejsze!

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

prezentajce ustne i słownictwo

[w przygotowaniu] Specialist in Pronunciation

Prawdopodobnie nigdy nie zwracałeś uwagi na swój akcent, bo zawsze priorytetem była płynna komunikacja. To zrozumiałe. Ale teraz, gdy ten etap masz już za sobą, czas wreszcie skupić się na brzmieniu. Podczas dziesięciu spotkań poznasz zasady amerykańskiej wymowy i techniki, dzięki którym je wyćwiczysz. Ten trening będzie wymagał od Ciebie codziennej pracy i mnóstwa samodyscypliny, ale efekty będą powodem do dumy. Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, żeby poprawić swój akcent, po prostu wybierz ten trening i osiągnij to, o czym zawsze marzyłeś!

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

wymowa

[w przygotowaniu] Specialist in Translation

Możliwe, że choć nie masz problemów z komunikacją, to czujesz dysonans między tym, co chcesz wyrazić w języku ojczystym, a tym, co umiesz powiedzieć po angielsku. Jeśli męczy Cię już opisywanie tego, co tak naprawdę dałoby się wyrazić jednym słowem, to ten trening będzie krokiem we właściwym kierunku. Dzięki niemu znacznie poszerzysz swoje słownictwo, poznasz zasady, których nie znajdziesz w podręcznikach, ale przede wszystkim nauczysz się precyzji w wyrażaniu się, bo tłumaczenie tekstów nie wybacza! Gotów, by przenieść swój angielski na wyższy poziom?

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

tłumaczenie i słownictwo

[w przygotowaniu] Specialist in Job Interviews

Rozmowa o pracę jest i zawsze będzie stresująca, a szczególnie w języku obcym. Jednak praktyka czyni mistrza. Zamiast ćwiczyć podczas prawdziwych rozmów, gdzie stawka jest wysoka, weź udział w tym treningu. Zdobędziesz ogrom niebanalnej wiedzy w temacie. Stworzysz swoje CV i list motywacyjny. A co najważniejsze, będziesz w stanie wykorzystać zdobyte informacje, bo każde spotkanie zaczniemy od rozmowy o pracę. To nie będzie zwykłe odgrywanie ról. Przed Tobą trudne pytania i tempo jak podczas prawdziwej rekrutacji. To będzie wyzwanie! Ale po takim treningu żadna rozmowa o pracę nie będzie tak stresujące jak przedtem.

Poziom

Obszar rozwoju

zaawansowany

rozmowa i pisanie