Plan

W przeciwieństwie do przeciętnych korepetycji będziemy mieli plan, zamiast robić przypadkowe kserówki. Lecz inaczej niż w szkole językowej treści będą dostosowane do Ciebie, czyli nie będziemy rozmawiać na tematy, które Cię nie interesują.

Aplikacja

Na spotkaniach to ja notuję potrzebne słownictwo, żebyśmy nie musieli przerywać rozmowy. Wszystkie te wyrażenia są następnie dostępne w formie fiszek w aplikacji na Twoim telefonie lub komputerze.

Ranking

Twoje cotygodniowe osiągnięcia wpływają na to, gdzie jesteś w rankingu, dzięki czemu łatwiej będzie utrzymać Ci motywację. Dodatkowo jeśli znajdziesz się na szczycie rankingu na koniec miesiąca, dostaniesz lekcję za darmo.

Statystyki

Koniec bezefektywnych lekcji angielskiego. Dzięki statystykom będziesz wiedzieć, czy Twoja nauka zmierza w odpowiednim kierunku. 

Treningi

Nigdy nie zabraknie Ci wyzwań. W odróżnieniu od tradycyjnych lekcji angielskiego, które przez lata są takie same, Twój kurs będzie zmieniał się co trzy miesiące, zarówno pod względem tematyki, jak i formy. Sprawdź listę dostępnych treningów tutaj.

Jeśli masz wątpliwości